Tamamlanan Projelerimiz

Bugüne kadar birçok önemli projede yer alan ULTEKEGE'nin tamamlanan projeleri bu sayfada yer alacaktır.
Sizler ile beraber çok daha güzel projelere imza atacağımızı düşünüyoruz.

Turgutlu Çamlı Yem Fabrikası

Turgutlu'da Yaşar Grubu tarafından yapılan fabrikanın AG ve zayıf akım işleri ULTEKEGE olarak yapılmaktadır.
Proje kapsamında Alçak Gerilim Dağıtım Panoları Ve Tesisatı, İç Ve Dış Aydınlatma, UPS-Kesintisiz Güç Kaynakları, CCTV Sistemi, Data ve Telefon Sistemi, Yangın Algılama sistemleri yapılacaktır. İmalat ve yapım yapım işi sorunsuz tamamlanmıştır.

Ege Üniversitesi

Kamera, Network ve Altyapı Projesi
Kampüs, Hastane ve Rektörlük arası fiber optik altyapı yapım işi. Toplam 6.000 metre kazım yapılarak 54.000 metre fiber optik kablo çekildi. 1 adet izleme merkezi, 2 adet sistem odası ve 32 saha dolabı, 300 adet Pelco IP Kameraların ve Cisco switchlerin montajı ve devreye alma işlemi başarı ile tamamlanmıştır.

Atatürk Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü

TEDES - Trafik Elektronik Denetleme Sistemleri ve Fiber Optik Altyapı Projesi
AOSB giriş ve çıkışlarında toplam 7 adet M tipi, 4 adet L tipi TAG montajı yapıldı. Tüm noktalar fiber optik kablo ile altyapısı sağlanarak plaka tanıma, takip ve ısıya duyarlı termal toplam 60 kamera ile kaza, hırsızlık, yangın, kapkaç gibi olası tehlikeleri engellemeyi hedeflenen projenin tüm montajları ve devreye alma işlemi başarı ile tamamlanmıştır.

Yeni Antalya Stadı

Yeni Antalya stadının Cisco Router, Cisco Access Point, Cisco Controller ve Cisco Firewall cihazlarının temini ve konfigrasyonu başarı ile tamamlanmıştır. Proje kapsamında MPLS VPN Layer2 protokolü ile e-kent ve e-bilet bilgilerinin fedarasyon merkezine anlık aktarılması sorunsuz şekilde sağlanmıştır.

TPI Kompozit Kanat A.Ş / T2 Projesi

IP Kamera, IP Santral ve Network Projesi
Dünyanın en büyük global rüzgar türbini kanat tedarikçilerinden olan TPI Kompozit'in, yeni rüzgar kanat üretim tesisi Menemen İzmir Serbest Bölge'de faaliyete giriyor.
Proje kapsamında network mimarisi ve santral ürünleri uçtan uca "Cisco" ile sağlanandı, üretim alanı ve çevre güvenliğini sağlayacak olan 66 adet IP kamera da ise "Pelco" markası tercih edildi.

T.C. İstanbul Anadolu Adalet Sarayı

İstanbul Anadolu Adalet Sarayı IP Kamera altyapısını oluşturan Cisco Nexus 7000 serisi omurga, kenar noktaları oluşturan Cisco 3650 poe switch, IE-400 serisi endüstriyel switchler'in temini ve konfigrasyonu yapım işi tamamlanmıştır.