Hakkımızda

Ürün gruplarını temel alarak, firmaların rekabet’te bir adım önde olmasını sağlamak için katma değeri yüksek çözümler üretmekteyiz. Gerçekleştirilen projelerin sağlıklı ve kesintisiz hizmet vermesi için Türkiye’nin ve Dünya'nın değişik bölgelerinde güçlü firmalarla işbirliği yaparak koşulsuz müşteri memnuniyetini hedeflemekteyiz. Günümüz Teknolojisinin kombinasyonlarından faydalanabileceğiniz tüm iletişim çözümlerini size tek bir marka altında ULTEKEGE olarak sunmaktayız.

Kalite Politamız

ULTEKEGE İLETİŞİM TEKNOLOJİLERİ olarak müşterilerimize her zaman daha iyi hizmet sunabilmek adına aldığımız IS0 9001 ve TSE sertifikaları ile hizmet kalitemizi belgelemiş olduk. Bugünden itibaren de bu hizmet anlayışımızı daha iyi konumlara getirebilmek için çok çalışmaya devam ediyoruz.

100%

Müşteri Memnuniyeti

100%

Kalite

100%

Performans

100%

Dürüst Ticaret

ULTEKEGE Yönetim Kurulu

İşimizi gerçekten severek yapıyoruz. Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. Ultekege ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

Bahane değil çözüm üretiyoruz. Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Birçok farklı firmanın önemli projelerini aynı anda yürütürken, çeşitli birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeleri yürütürken "bahaneler" değil "çözümler" üretiyoruz.

Disiplinli ve programlı çalışıyoruz. Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve proje ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Bu durumlar, firmamızın hizmet kalitesine her geçen gün olumlu yönde katkıda bulunmaktadır.