Bizden Haberler

Bugüne kadar birçok önemli projede yer alan ULTEKEGE'nin basın kuruluşlarında çıkan haberleri güncellenerek bu sayfada yer alacaktır.
Sizler ile beraber çok daha güzel projelere imza atacağımızı düşünüyoruz.

Artık Gaziemir Sarnıç Plaza Sitesindeyiz.

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına genel merkezimizi Gaziemir Sarnıç'ta bulunan Sarnıç Plaza Sitesine taşıdık. 500 metrekare kapalı, 1000 metrekare açık alanı olan yeni yerimize sizleri de bekliyoruz.

Ultek Ege, 23. Yıl Bahar Etkinliği

Kuşadası Le Bleu Hotel'de Ultekege personeli ve aileleri 23. yıl etkinliğinde bir araya geldi. Çok keyifli ve samimi bir ortamda iş stresinden biraz uzaklaşan Ultekege ailesi, güzel havanın ve otelin keyfini çeşitli etkinlikler ile hep beraber çıkardılar.

Ultek Ege, Bangladeş'in fiber optik altyapısına talip

Dünya Gazetesi 28 Aralık 2010 Salı
İZMİR - İletişim teknolojileri alanında faaliyet gösteren Ultek Ege, Bangladeş'te önümüzdeki 3 yıl içinde yapılacak 2 milyar dolarlık fiber optik ve telekomünikasyon alt ve üst yapı yatırımlarından pay almayı hedefliyor. 2008 yılından bu yana Bangladeş'te temsilcilikleri bulunduğunu dile getiren Ultek Ege İletişim Ltd. Şti. Genel Müdürü Ramazan Solmaz, "Amacımız bu ülkedeki fiber optik ve telekomünikasyon ile ilgili projelerden pay almak.

Video Konferansta Son Yenilik

Milliyet Gazetesi 2 Eylül 2002 Pazartesi
Video Konferans sistemlerinin dünya lideri Polycom'un yeni çözümleri fuarda sergileniyor. Polycom'un iş ortağı Ultek Ege Standın'da tanıtılan sistemle dünyanın dört bir yanındaki demo odalarına bağlanılarak uygulama yapılıyor. Ultek Ege'nin yöneticisi Ramazan Solmaz, "Bu sistemden çok uluslu şirketler, ihracatçı-ithalatçı, çok şubeli şirketler, finans şirketleri, bayi organizasyonu ile çalışanlar, üniversiteler, hastaneler yararlanabilir" diyor.