Tamamlanan Projelerimiz

Bugüne kadar birçok önemli projede yer alan ULTEKEGE'nin tamamlanan projeleri bu sayfada yer alacaktır.
Sizler ile beraber çok daha güzel projelere imza atacağımızı düşünüyoruz.

Bangladesh - Fiber Optik Altyapı Projesi

Bangladesh'in tüm altyapısına talip olduğumuz projede başlangıç olarak start verilen 120.000 metre fiber optik altyapı projesi devam etmekte ve ilk etabın sonuna yaklaşmış bulunmaktayız. Altyapı çalışmalarının bir kısmı lokasyona konumlandırdığımız yönlendirilebilir yatay sondaj makinası ile yapılmaktadır. Bangladesh'in haberleşme altyapısını yapıyor olmanın gururunu sizler ile beraber yaşıyor olmanın sevinci içerisindeyiz.

T.C. Milli Eğitim Bakanlığı

Fatih Projesi - İzmir Okulları
İzmir merkez ve ilçerinde bulunan toplam 38 okulun metal tave ve kablo kanalı montajları yapıldı. Sınıflarda bulunan akıllı tahtalara data kabloları sistem odasından çekilerek sonlandırmaları ve testleri yapıllarak sorunsuz şekilde teslim edildi.

Gediz Elektrik Perakende Satış A.Ş.

Sistem Odası (Data Center) Projesi
Proje kapsamında 6 adet Server tipi kabin ile soğuk hava koridoru oluşturuldu, Emerson iklimlendirme sistemi, Makelsan UPS, Novec yangın söndürme sistemi, yükseltilmiş döşeme, rampa yapımı, yangına dayanımlı kapı, alçaltılmış tavan, yangına dayanımlı boya uygulamalrı yapılıp sorunsuz şekilde teslim edildi.

İzmir Atatürk Organize Sanayi Bölgesi

Fiber Optik Tabanlı İletişim Projesi
Bölgedeki haberleşme ve internet hizmetlerini, daha hızlı ve kaliteli bir şekilde çağın gereklerine uygun olarak sunmak amacıyla fiber optik kablolu şebeke tesisi projesi tamamlanmıştır.
Bu kapsamda yapılan fiber optik kablolu şebeke; hızlı ve kaliteli internet ve haberleşme hizmeti sağlaması yanında daha sonra tesis edilecek sayaç otomasyonu, güvenlik, su, doğal gaz ve elektrik yönetiminden oluşacak bilgisayarlı işletim sisteminin (SCADA) de altyapısını oluşturacaktır. Katılımcılarımızın ihtiyaçlarına göre en yeni teknoloji ile fiber optik alt yapı üzerinden geniş bant hizmetleri (metro Ethernet, ISDN PRI, TTVPN gibi) sunulacaktır.

Manisa Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü Lojistik Merkezi

Mobotix IP Kamera Projesi
MOSB lojistik merkezinde toplam 54 adet Mobotix IP Kamera ve 2 adet Overland storage montajı ve devreye alma işlemi sorunsuzca teslim edilmiştir.